Úvod > Firmy > Pre naše deti s.r.o. - eshop pre deti aj s detským bazárom

O nás

Eshop s detským tovarom a bazárom

 

 

Pre deti vyberáme iba to najlepšie a na trhu pôsobíme už viac ako 10 rokov.  Sme špecializovaný eshop s tovarom pre vaše dieťa v každom veku a nielen to. V naozaj širokej ponuke vecičiek pre vaše dieťatko zastupuje významné miesto ponuka výbavy pre dvojičky a viactorčatá. Pri výbere tovaru sa zameriavame na kvalitu a s Lacný kočík - detský bazárvýberom vám radi poradíme, veď mamičky, ktoré tu pracujeme máme spolu 13 detí a vieme ako vyčariť úsmev na detskej tvári. Doteraz sme odoslali 67 582 objednávok, ktorými sme potešili malých i veľkých. Odpovedali sme už na viac ako 68 496 mailov a vybavili viac ako  109 923 telefonátov.  Sme tí praví aj pre vaše dieťatko. 

Nakupovať u nás sa oplatí, aj nový tovar v celom eshope predávame v bazárových cenách. 

 

Detská výbava

V ponuke detskej výbavy nájdete rozsiahly výber kočíkov, autosedačiek, doplnkov výbavy do auta, a výbavu do detskej izbičky. Sú to postieľky, lehátka, sedačky, zábrany, ale aj výbava pre kúpanie, kŕmenie, či nosenie dieťatka. Výber vám uľahčuje prehľadné usporiadanie položiek, rýchle načítanie stránok alebo cenové filtre.  Kočíky pre dvojičky ale aj viactorčatá v jedinečnom rozsahu majú vyhradenú samostanú kategóriu. 

 

Hračky pre deti - kaskáda rokodílHračkáreň

Oddelenie hračiek v eshope je nabité nepreberným množstvom hračiek od výmyslu sveta. Žiadny detský sviatok, karneval, Vianoce alebo iná príležitosť vás nenechá nepripravených. Ak vyberáte darček pre dieťa, tak nemusíte už nikam inam. Prehľadné usporiadanie našej hračkárne vás prevedie cez úskalia výberu. Nech uvažujete cez vek dieťaťa, pohlavie, alebo príležitosť, či hračky pre pohyb, kreativitu, alebo hračky do záhrady, spoločenské hry, alebo stavebnice - s nami to máte vyhraté. Obľúbené kategórie hračiek sme radšej usporiadali do samostatných kategórií, takže sa v eshope nestratíte. 

 

 

Oblečenie pre detiPodbradník

Výbavu pre dieťatko dopĺňa aj celá škála oblečenia a výbavičky. Detské oblečenie je krásne rozdelené podľa jednotlivých komodít, takže sa pokojne môžete preberať v overaloch, tepláčikoch, teniskách pre deti, pančuchách, svetríkoch, súpravičkách, ale nájdete tu aj krásne darčeky pre novopečených rodičov, ako je oblečenie s vtipnými nápismi, alebo oblečenie pre násťročné slečny.

 

Potreby pre mamičky

Nezabudli sme ani na mamičky, preto v sekcii potrieb pre mamičky nájdete množstvo užitočných drobností, ktoré vám uľahčia materstvo aj obdobie kojenia dieťatka. 

 

Akcie a detský bazár

Akciový tovar je umiestnený v samostatnej kategórii a v eshope nájdete aj kategóriu bazáru kočíkov a vecí, ktoré boli vystavené a následne ich nepredávame ako nové, ale s výraznou cenovou zľavou, preto môžete kúpiť aj veľmi kvalitný kočík, ktorý je lacný a pritom naň máte stále záruku. 

Ak si neviete poradiť s výberom, môžete si pozrieť našu výstavu kočíkov, alebo sa začítať do článkov, ktoré vám uľahčia výber, alebo poradia ako urobiť správny a výhodný nákup. 

 

Špecializovaný detský eshop a predajňa

 

Dátum zverejnenia: 23.2.2018